Loading...

Фармаконагляд

Фармаконагляд

ТОВ «Натурпродукт-Вега» є ексклюзивним дистриб’ютором продуктів, вироблених підприємствами, які входять до складу глобального концерну Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина (ТМ Dr. Theiss та Dolorgiet).

ТОВ «Натурпродукт-Вега» створив та підтримує систему фармаконагляду відповідно до вимог чинного законодавства України – Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2006 № 898 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26.09.2016 № 996).

Фармаконагляд – процес, пов’язаний із виявленням, збором, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій, несприятливих подій після імунізації/туберкулінодіагностики та будь-яких інших питань, пов’язаних з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів, вакцин, туберкуліну.

Фармаконагляд сприяє безпечному й ефективному застосуванню лікарських засобів, зокрема, шляхом надання своєчасної інформації про безпеку лікарських засобів пацієнтам, працівників з медичною та фармацевтичною освітою і населенню. Тому фармаконагляд – це діяльність, що сприяє захисту здоров’я пацієнтів та населення.

Шановні колеги та споживачі лікарських засобів!

Якщо Вам стала відома інформація щодо побічних реакцій або відсутності ефективності лікарських засобів, виробництва Долоргіт ГмбХ і Ко. КГ та Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, просимо проінформувати нас зручним для Вас способом:

1. Надіслати інформацію на E-mail: vigicare-npv@otipharm.com

2. Повідомити за телефоном +380674670656

3. Заповнити онлайн форму на нашому сайті.

Інформація, надіслана вами, є суворо конфіденційною й не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством.

Заповніть форму

1. Інформація про пацієнта

1) Вкажіть прізвище ім'я по батькові пацієнта*

2) Вкажіть ваш вік*

3) Вкажіть вашу стать*:

чоловічажіноча

4) Відомості про підозрюваний лікарський засіб: Торгова назва лікарського засобу, який був застосований *

5) Відомості про побічну реакцію та / або відсутності ефективності: Опис випадку побічної реакції/відсутності ефективності (дата появи побічної реакції, симптоми, тривалість)*

2. Контакт для зворотного зв’язку:

1) Ваше прізвище ім'я по батькові*

2) Номер телефону*

3) E-mail

*Поля, позначені *, є обов’язковими для заповнення

Я погоджуюся на обробку моїх особистих даних