Loading...

Про компанію

ТОВ «Натурпродукт-Вега»

ТОВ «Натурпродукт-Вега» засноване у 1994 і є ексклюзивним дистриб’ютором продуктів, вироблених підприємствами, які входять до складу глобального концерну Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина.

Реалізація товарів здійснюється через компанії-дистриб’ютори і найбільші аптечні й торговельні мережі України, що дає змогу нашим споживачам купувати продукти в зручних і звичних для них місцях продажу.

Асортимент компанії складають понад 150 найменувань товарів, до яких належать лікарські засоби і медичні вироби, косметичні засоби та засоби особистої гігієни, харчові добавки, що реалізуються під ТМ Dr. Theiss, Lacalut, Dolgit, Pharma Hyaluron, Doliva, Parusan та ін.. В процесі виробництва задіяне найновіше обладнання в поєднанні із багаторічним німецьким досвідом фахівців фармацевтичної галузі.

Відмітною рисою продукції концерну є переважно натуральні складові, які дієво і безпечно сприяють підтримці здорового способу життя. Постійне оновлення асортименту і найвища якість сировини, а, відповідно і товарів, вже понад 25 років задовольняють потреби різних цільових груп.

Продукти, які ТОВ «Натурпродукт-Вега» впроваджує на українському ринку, багаторазово ставали переможцями національних премій і заслужили визнання і любов українців. Ми цінуємо думку наших клієнтів і підтримуємо постійний зв’язок у соціальних мережах для безперервного удосконалення наших продуктів.

ЦІННОСТІ

КОМПАНІЇ

Професійність

Професійність

Чесність

Чесність

Ефективність та клієнтоорієнтованість

Ефективність та клієнтоорієнтованість

Проактивність

Проактивність

Відкритість

Відкритість

Послідовність

Послідовність